Здоров’я наших клієнтів – наш головний пріоритет! Саме тому велику увагу ми приділяємо ретельному очищенню, дезінфекції та стерилізації інструментів, з якими працюють майстри салону краси Capsula Beauty Studio.

Звичайно ж, в першу чергу це стосується інструментів, за допомогою яких ми здійснюємо догляд за руками і ногами. Після того, як майстер завершив, наприклад, манікюр, всі інструменти, які були на столі, піддаються обробці.

Спершу вони проходять процедуру очищення, а потім повністю замочуються в спеціальному дезінфікуючому розчині. Для цього ми використовуємо препарат Аніозім ДД1 – унікальний засіб, який ефективно справляється з мікроорганізмами і грибками, і, що дуже важливо для клієнтів – гіпоалергенний.

Наступний етап – стерилізація, під час якої під дією високої температури знищуються спори мікробів. Інструменти запаковують в крафт-пакет та розміщують в сухожаровій шафі на півгодини при +200 градусах. Також, на відміну від багатьох салонів, ми піддаємо стерилізації металеві пилки для манікюру, використовуючи в роботі одноразове абразивне покриття.

Перукарні інструменти – гребінці, щітки, ножиці – теж очищають від видимих забруднень, після цього замочують в дезинфікуючому розчині. Перед наступним використанням їх збризкують бацілолом – швидкодіючим засобом для дезінфекції. Їм же обробляють пензлі для візажу після того, як прибирають пігмент спеціальним очищувачем.

Ми стежимо за тим, щоб не тільки інструменти – а й допоміжні матеріали, такі як вата, серветки, були стерильними і одноразовими. Наші майстри завжди обробляють руки готовими шкірними антисептиками, що забезпечують додатковий стерильність.
В нашому салоні працює кварцевий рециркулятор повітря.