Лікування та відновлення волосся

Салонні процедури

Відновлення волосся в салоні сьогодні користується попитом, і на це є ряд об’єктивних причин. Ніколи не помічали, як сильно впливає на ваш зовнішній вигляд і образ в цілому зачіска? І справа не стільки в її трендовості або унікальності, скільки в якості волосся.
Саме стан ваших локонів визначає, наскільки охайно і доглянуто ви виглядаєте. Можна одягатися за останнім словом моди, мати доглянуте обличчя зі здоровою шкірою і приємні манери, але відштовхувати оточуючих залисинами, лупою та іншими проблемами з волоссям.
Тому салонний догляд за волоссям – це не тільки стрижка, фарбування і стайлінг, а також лікувальні процедури по їх відновленню. Рекомендуємо попередньо зробити комп’ютерну діагностику стану шкіри голови та волосся, що допоможе точно визначити головні напрямки вирішення проблем з волоссям. Адже у всіх різний тип дерми і волосся, хтось правильно стежить за гігієною, а інші допускають помилки. Все це визначає, який догляд вам знадобиться в салоні і в домашніх умовах кожен день.
(Читати далі...)

Професійне нарощування волосся в Києві

Салонні процедури

Розкішне, здорове, живе волосся – це мрія всіх жінок, які хочуть бути привабливими для оточуючих і любити самих себе.
Але будь-який майстер вам скаже, що у кожної дівчини індивідуальні особливості волосся, структура, колір, сила та інші їх параметри. Тому якісний догляд – не завжди синонім розкішної зачіски. Якщо у вас від при-роди слабкі, посічені локони, або недавно ви відвідали халатного майстра, кращий спосіб повернути красу і впе-вненість – нарощування волосся в Києві.
Нарощування волосся – це процедура з природним ефектом, що не завдає шкоди вашому волоссю, а тільки допомагає знайти бажане. Історія розповідає, що масово жінки полюбили цю методику в 60-х роках минулого століття, але якщо бути об’єктивними – першими красунями, які знаються на нарощуванні, були єгиптянки ще більше 3000 років тому. Сьогодні таку процедуру використовують у всьому світі, і щорічно число задоволених дівчат зростає.
(Читати далі...)

Перукарські послуги

Салонні процедури

«Бажаєш змін в житті – почни з зачіски», – люблять говорити психологи. «Жадаєш приємних змін в житті – почни з найкращої зачіски в Capsula Beauty Studio», – говоримо ми!
Волосся багато розповідає про його власника – і не тільки про стан здоров’я і вік людини, а й про його характер, рівень інтелекту і навіть – настрій.
Вибір салону – досить відповідальне і важливе задання. Адже доглянуте волосся і стильна зачіска – це ваш соціа-льний статус, символ краси і успіху. Якщо ви шукаєте перукарню в Києві, майстри Capsula Beauty Studio з радіс-тю подбають про ваше волосся, починаючи з процедур лікування волосся і закінчуючи складними весільними зачісками.
(Читати далі...)

Оформлення та корекція брів в Києві

Салонні процедури

Візажисти одностайні в своїй думці: брови – один з найважливіших елементів особи, який задає «тон» усьому вашому образу.
Правильно змодельовані, вони зроблять ваш погляд виразніше, особа – молодше, і навіть підкреслять характер.
Корекція брів в салоні – правильний вибір, якщо ви хочете стати власником ідеальної форми. Майстри Сapsula Beauty Studio подбають про ваші брови, підберуть саме «вашу» форму і при потребі запропонують фарбування. А також навчать щодня доглядати за бровами, віями і робити правильний макіяж.
(Читати далі...)

Манікюр і педикюр

Cалонні процедури

Зустрічають не по одязі - зустрічають по руках. Адже як би модно ви не були одягнені, пальчики без манікюру відразу розкажуть про вас більше, ніж будь-яке плаття. Доглянуті руки і ноги - ваше свідоцтво успішності, здоров'я, а також любові до себе. І мова тут не тільки про яскраве покриття або трендовому дизайні - в першу чергу нігті і шкіра повинні бути здоровими. Домогтися такого ефекту можна, регулярно відвідуючи професійного майстра, тим більше, що ціни на манікюр і педикюр прийнятні для будь-якого бюджету.
Майстри Сapsula Beauty Studio - професіонали високого рівня. Тут подбають про здоров'я ваших рук і ніг, виконають будь-які побажання по дизайну і запропонують найсучасніші варіанти покриття.
(Читати далі...)

Макіяж

Cалонні процедури

Виразні очі, чуттєві губи, ідеальний колір обличчя та вилиці – як у кінозірки. Жінки роблять макіяж, щоб виглядати привабливіше та стильніше, щоб підкреслити красу, яку їм подарувала природа, та приховати недоліки.
Грамотний візаж не лише «додасть обличчю фарб», але й забезпечить сяйво шкіри, блиск в очах та посмішку – на губах. Не завжди такий макіяж можна зробити вдома, адже для цього потрібні спеціальні навички та якісна косметика. Візаж у Києві від професіоналів Сapsula Beauty Studio – це завжди бездоганний результат, ваш ідеальний зовнішній вигляд та гарний настрій на весь день.
(Читати далі...)
Тут Ви можете ознайомитися з цінами на послуги, що надаються Салоном краси "Capsula" (Читати далі...)