Коли потрібно відновлення волосся в салоніВідновлення волосся в салоні сьогодні користується попитом, і на це є ряд об'єктивних причин. Ніколи не помічали, як сильно впливає на ваш зовнішній вигляд і образ в цілому зачіска? І справа не стільки в її трендовості або унікальності, скільки в якості волосся. (Читати далі...)
Розкішне, здорове, живе волосся - це мрія всіх жінок, які хочуть бути привабливими для оточуючих і любити самих себе. (Читати далі...)
hair «Бажаєш змін в житті - почни з зачіски», - люблять говорити психологи. «Жадаєш приємних змін в житті - почни з найкращої зачіски в Capsula Beauty Studio», - говоримо ми! (Читати далі...)
Корекція брів

Візажисти одностайні в своїй думці: брови - один з найважливіших елементів особи, який задає «тон» усьому вашому образу. Правильно змодельовані, вони зроблять ваш погляд виразніше, особа - молодше, і навіть підкреслять характер.(Читати далі...)

Манікюр

Зустрічають не по одягу - зустрічають по руках. Адже як би модно ви не були одягнені, пальчики без манікюру відразу розкажуть про вас більше, ніж будь-яке плаття. Доглянуті руки і ноги - ваше свідоцтво успішності, здоро-в'я, а також любові до себе. (Читати далі...)

Макіяж

Виразні очі, чуттєві губи, ідеальний колір обличчя і вії - як у кінозірки. Жінки роблять макіяж, щоб виглядати більш привабливо і стильно, щоб підкреслити красу, яку їм подарувала природа, і приховати недоліки. (Читати далі...)

Тут Ви можете ознайомитися з цінами на послуги, що надаються Салоном краси "Capsula" (Читати далі...)