Професійне нарощування волосся в Києві

Салонні процедури

Розкішне, здорове, живе волосся – це мрія всіх жінок, які хочуть бути привабливими для оточуючих і любити самих себе.

Але будь-який майстер вам скаже, що у кожної дівчини індивідуальні особливості волосся, структура, колір, сила та інші їх параметри. Тому якісний догляд – не завжди синонім розкішної зачіски. Якщо у вас від при-роди слабкі, посічені локони, або недавно ви відвідали халатного майстра, кращий спосіб повернути красу і впе-вненість – нарощування волосся в Києві.
Нарощування волосся – це процедура з природним ефектом, що не завдає шкоди вашому волоссю, а тільки допомагає знайти бажане. Історія розповідає, що масово жінки полюбили цю методику в 60-х роках минулого століття, але якщо бути об’єктивними – першими красунями, які знаються на нарощуванні, були єгиптянки ще більше 3000 років тому. Сьогодні таку процедуру використовують у всьому світі, і щорічно число задоволених дівчат зростає.

Особливості та переваги нарощування волосся:

Найважливіша перевага – ви отримуєте розкішне і гарне волосся бажаної довжини, про яке так мріяли. Припустимо, ви хочете довгу зачіску, а це означає, що на відрощування знадобиться 2-3 роки за умови відмови від фенів, щипців для завивки. Але якщо за своєю природою ваше волосся слабке, воно все одно ніколи не відросте нижче лопаток. Також процедура дозволяє виправити різні дефекти, наприклад, дуже тонке волосся або наслідки невдалої стрижки.

За фактом переваг у нарощування безліч, саме тому тисячі дівчат роблять цю процедуру і регулярно повторюють корекцію нарощеного волосся. Для цього сучасні салони використовують різні техніки:

Стрічкове нарощування волосся – передбачає застосування клейкої стрічки. Якщо ваше волосся тонке, така процедура вам може не підійти. Час для роботи майстра – 30-60 хвилин, корекція знадобиться через 1 місяць.

Капсульне (італійське) – передбачає кріплення донорського волосся до клієнтських за допомогою спеціальних капсул з кератином, які розплавляються і закріплюються. Результат виглядає максимально природно завдяки прозорості кератину. Час для роботи майстра – від 2-3 годин, корекція – після 3-х місяців.

Голлівудське (трессовое) – пришивання цілої стрічки волосся до заздалегідь заплетеної коси уздовж голови. Така методика популярна серед дівчат, які ведуть активний спосіб життя. Час для роботи майстра – 2-3 години, корекція знадобиться через 2-3 місяці.

Іспанське – використовується спеціальний клей і не піддається термічій обробці. Також підходить для блондинок, оскільки клей має світлий відтінок. Час для роботи майстра – 2 години, корекція проходить через 3 місяці, після потрібно знімати волосся.
Це найпопулярніші методики. За технологіями також відрізняються гарячі та холодні процедури. Наприклад, капсульне нарощування передбачає нагрівання діючої речовини (кератину) та його застигання. Холодні методики (наприклад – іспанська) застосовують спеціальний клей або кліпси з металу.

Що ми пропонуємо?

 • Капсульне нарощування (без вартості волосся)

  від 4500 грн

 • Зняття капсульного волосся

  від 1500 грн.

 • Стрічкове нарощування

  від 1500 грн.

Популярні міфи, що багатьох турбують

Нарощенне волосся виглядає не як натуральне, тому завжди помітний перехід між пасмами

Спростування: Ні. Завдяки використанню натуральних матеріалів, великої палітри з можливістю фарбування волосся в бажаний відтінок у вашої зачіски не буде недоліків.

Процедура дуже псує власне волосся, тому після нарощування доводиться робити коротку стрижку.

Спростування: Дійсно на ваше волосся є додаткове навантаження, але сучасні методики кріплення волосся до-зволяють зробити все естетично та без суттєвої шкоди.

Місця кріплення дуже помітні і видають ненатуральність волосся.

Спростування: тільки якщо робота буде виконана неякісно. Професіонал кріпить пасма так, що їх поміти неможливо.

Як відбувається нарощування волосся?

після оцінки стану вашого волосся і виявлення всіх побажань майстер визначає обсяг волосся для нарощування. Далі підбирається відтінок матеріалу та довжина, що відповідає побажанням клієнта. Увесь процес безпечний, безболісний і досить швидкий, якщо ви звернулися до професіоналу. У разі необхідності після нарощування виконується стрижка, фарбування , будь-які інші процедури по догляду за волоссям.

Догляд після нарощування – важливий елемент вашої щоденної роботи з волоссям. Потрібно використовувати якісний шампунь з кислотністю 4,5 рН, маски, бальзами та інші косметичні засоби для волосся обминаючи місця кріплення волосся. Бажано використовувати щітки для розчісування з натуральним ворсом та відмовитися від косметичних продуктів “3-в-1”.

Вам знадобиться і сподобається нарощування волосся у таких ситуаціях:

 • ваші локони від природи тонкі і не можливо створити бажаний об’єм;
 • ламкість самих волосків не дозволяє отримати бажану довжину;
 • у вас коротка стрижка, наприклад, каре, а зараз ви мрієте про зміну стилю;
 • ви стали жертвою невдалої стрижки або інших експериментів з волоссям.

Отже, наростіть волосся – і ви відразу вирішите безліч своїх проблем. А всі існуючі міфи – не більш ніж видумка. Головне – вибрати гарний салон, досвідченого майстра, і тоді все буде ідеально.

5 причин обрати наш салон краси:

Отже, ви прийняли рішення виконати таку процедуру. Наступний ваш шаг – визначитися з бажаною технікою. Наші майстри застосовують найкращі техніки – капсульне та стрічкове нарощування та допоможуть обрати най-кращий тип нарощування саме для Вас. Тому рекомендуємо прийти на попередню консультацію, обговорити всі можливі варіанти, викласти свої побажання, дізнатися вартість нарощування волосся та лише після цього провести процедуру.

Наш салон займається нарощуванням волосся не перший рік. Тому у майстрів є дорогоцінний досвід, що дозволяє клієнтам оцінити наші вагомі переваги:

1. Широка кольорова палітра. У нашому розпорядженні 23 відтінки від самого темного кольору першого рівня до блонду 10 – го рівня і навіть суперблонди. Ми підберемо найкращий для вас колір, і якщо потрібно – для досягнення абсолютної натуральності виконуємо максимально безпечне фарбування волосся, що не відобразиться на якості матеріалу. Ми обов`язково враховуємо структуру вашого волосся і тип (рівне, хвилясте, курчаве).

2. Тільки натуральне волосся. Ми не використовуємо синтетичні замінники, що швидко втрачають свій первісний вигляд і виглядають неестетично. Наші майстри нарощують 100% натуральне волосся.

3. Виконання завдань будь-якої складності. Це може бути просто додатковий об`єм без зміни довжини, а якщо ви мрієте про довге волосся, ми зробимо з вас істинну Рапунцель. Наші майстри задовольнять ваші побажання тому що ми використовуємо пасма від 30 до 70 см.

4. Гарантована довговічність. Ваша зачіска буде виглядати неперевершено завдяки 3-м критеріям: якісний мате-ріал, досвід майстра та чесність в роботі. На кожній консультації ми пояснюємо нашим клієнтами, коли і навіщо їм необхідно прийти на корекцію. При капсульному нарощуванні орієнтовно необхідно зробити корекцію через 2-3 місяці після нарощування; при стрічковому – 1 місяць. Справа в тому, що за цей час волосся відростає і стають помітні місця кріплення капсул або стрічок. Також утруднюється розчісування і ймовірно з`являються спутування . Вчасна корекція – запорука здорового волосся.
Детальнішу інформацію про цю процедуру уточнюйте у адміністратора тел. +38067 993 59 59

Відповімо на всі ваші запитання. В процесі роботи створимо для вас комфортну атмосферу. Повірте, ви залишитеся задоволеними самим процесом, а також результатом.

Гарантуємо індивідуальний підхід, бездоганна репутація, знаходимося в зручному районі міста. Усі послуги на-дають сертифіковані майстри з багатолітнім досвідом. Ми впевнені, що головна сила жінки знаходиться всередині. Якщо ви почуваєте себе вільно, впевнено та привабливо, це означає, що ви наділені істинною красою. Будемо щасливі допомогти вам в створенні зовнішньої краси та набутті внутрішньої впевненості.

Наш салон спеціалізується на процедурах нарощування волосся у кількох техніках, а саме – капсульне нарощування та стрічкове., Також ми виконуємо процедури відновлення волосся. Увага майстрів зосереджена не тільки на тому, щоб створити візуальну красу, а й створити умови для якісного догляду за волоссям . Тому ви можете з впевненістю довірити нашому спеціалісту своїм образ!

Записуйтесь до нашого майстра на нарощування волосся та отримуйте бажаний результат!

Результати

Галерея

Часто задавані питання

Чи шкодить капсульне нарощування волоссю?

Капсульне нарощування волосся не є абсолютно безпечною процедурою. Але дотримуючись певних правил нарощування та догляду за нарощеним волоссям, можливо мінімізувати негативний вплив.

• Процедура нарощування має бути виконана якісними матеріалами.
• Необхідно правильно розрахувати обсяг і довжину волосся, відстань між капсулами та розмір самих капсул.
• Терміни між корекціями не повинні перевищувати 3 місяців. В іншому випадку не уникнути сплутування волосся та обривів пасм.
• Миття волосся проводити виключно у вертикальному положенні голови. У жодному разі не миємо нарощене волосся вниз головою.
• Під час сну збираємо нарощене волосся у легку кіску.
• Особливу увагу приділяємо розчісування – не менше 3-х разів на день спеціальними гребінцями.


Яке нарощування вибрати: капсульне чи стрічкове?

Як стрічкове, так і капсульне нарощування має низку особливостей.
Особливості стрічкового нарощування:
– Швидкість процесу (в середньому близько 1 години);
– корекція необхідна 1 раз на 1-1,5 місяці;
– волосся при корекції практично не втрачає у довжині;
– вартість процедури нижче, ніж при капсульному нарощуванні;
– єдиний очевидний мінус – це менше можливих варіантів зачісок;
– ідеальний варіант для тонкого, слабкого волосся.
Особливості капсульного нарощування:
– процес триває від 4-х годин;
– корекція виконується 1 раз на 2,5 -3 місяці
– з кожною корекцією пасма коротшають у середньому на 2 см;
– процес трудомісткий та має досить високу вартість;
– велика варіативність зачісок
– підходить для густого, сильного волосся. Можна нарощувати і на відносно коротке волосся.

Як часто потрібна корекція волосся?

У середньому корекція капсульного нарощування проводиться 1 раз на 2,5 – 3 місяці, стрічкового – 1-1,5 місяці. Після закінчення цього періоду волосся починають плутатися, місця кріплення волосся можуть ставати більш помітними.

Відгуки

Залиште відгук про нас!

Виберіть оцінку