Capsula beauty Studio

Салон краси в центрі Києва

Дизайнери створюють капсульні колекції, що складаються з одягу і аксесуарів. Наш салон краси створить для вас повноцінний, «капсульний» образ, доповнює вашу індивідуальність і стиль.

Візажисти салону краси в Києві підкреслять вашу природну красу за допомогою макіяжу, відповідного приводу, подбають про ваших бровах і навчать доглядати за ними. Майстри манікюру зроблять руки ідеально доглянутими, а перукарі – виконають будь-яку стрижку, фарбування і комплексні процедури по догляду за волоссям.

Наші послуги

Іноді до нас заходять за манікюром, а виходять з новою стрижкою і яскравим мейкапом. Адже у нас є все для того, щоб ви виглядали бездоганно!

Наші майстри

Якщо ви шукаєте ідеальний салон краси в центрі Києва – ви звернулися за адресою. Якість роботи, увага до деталей, здоров’я наших клієнтів і, звичайно ж, їх посмішки після відвідування будь-якого майстра – наші головні принципи в роботі.

Наші майстри працюють не тільки в салоні: якщо вам потрібні укладання або візаж будинку, ми зможемо виїхати на місце. Аби вам було комфортно, а результат змушував посміхатися.

Всі наші фахівці сертифіковані і постійно підвищують свою кваліфікацію на семінарах і майстер-класах, щоб впроваджувати в роботу все новинки б’юті -индустрия. У них за плечима величезний досвід роботи з самими вимогливими клієнтами, а, значить, кожен майстер запропонує вам рішення, яке найбільш вигідно підкреслить вашу красу.

Наші останні роботи

З чим ми працюємо

Ми використовуємо косметику тільки преміум-марок

Як нас знайти

 • м. Київ

  вул. Січових Стрільців,

  14-А

  Прокласти маршрут

 • Понеділок — П’ятниця

  9:00 — 21:00

  Субота — Неділя

  10:00 — 20:00

 • +38 073 993 59 59
  +38 067 993 59 59