Ви можете їх вискубувати або не підлягати корекції взагалі, фарбувати або залишати природний колір, але модні брови – це безсмертний тренд.

І коли хтось каже, що на брови мода ніколи особливо не звертала уваги до останніх 5-ти років – не вірте. Погляньте на еволюцію форм і стилів за останні 100 років: вони змінювалися кожні 10-15 років і в кожну наступну епоху були свої тренди. Так, в 20-х роках ХХ століття спостерігалася масова мода на брови-ниточки. У 40-ві жінку стали більше сприймати як берегиню домашнього вогнища, а значить в її образі переважала природність – брови стали помітно ширше. А значить є певний зв’язок між модою і поглядами суспільства.

Про які ж брови мріють сучасні модниці? Чому Кара Делевінь стала головною асоціацією з модними бровами? Яка форма брів зараз в моді і чи надовго вона затримається? Давайте дізнаємося.

Брови – акцент, який може змінити все

Модні форми брів

Модні форми брів. Візьміть папір бежевого кольору і намалюйте кілька варіантів форми брів, а потім прикладайте ці смуги по черзі до відповідної ділянки обличчя. Ви помітите, як вираз і образ можуть змінитися від однієї такої маленької деталі. Навіть більше того: за рахунок відповідної форми брів можна запустити машину часу і виглядати молодше або змінити образ від романтичної німфи до фатальної жінки.

Тому мода на брови була завжди. Красуні всіх типажів і вікових груп прагнули бути в гармонії з собою, привертати увагу і отримувати тонни компліментів. І сьогодні не перестають змінюватися тренди на модні форми брів. Здається, ми побачили все, проте в новому сезоні будуть нові правила.

Які брови зараз в моді?

В першу чергу – красиві і відповідні зовнішності. Якщо вам підходять дугоподібні брови – не міняйте свою ідеальну форму в данину трендам; якщо вам до лиця брови скаус як у Меган Фокс – це чудово, продовжуйте; якщо ж вас прикрашають брови будиночком – нехай так і буде. Але глобально стилісти і візажисти говорять про наростаючу популярності прямих і горизонтальних форм.

Природні брови як у Делевінь Хто не знає про бровах відомої топ-моделі Кари Делевінь? Вони – еталон для багатьох, предмет заздрості, а іноді і критики в її сторону. Широкі, густі і природні – вони позначають головну моду на брови останні кілька років. За словами моделі, вона ніколи не звертала увагу на цю деталь свого обличчя. Бути може тому її брови настільки природні і популярні?

Перше і саме відмітна нововведення в моді на брови в 2018-му році – абсолютна природність без вигину. На думку стилістів, у цього тренда є логічне і справедливе обгрунтування: поки дівчина не захопилася вищипуванням і корекцією брів, її природна форма не має сильних надлому. Виходить, що максимально рівні, середньої густини, при цьому акуратно відкориговані – саме такими задумала брови сама природа.

Отже, ось головні тенденції в модних формах брів:

Плавний вигин

Основний лейтмотив модних брів – згладжування кутів. Якщо раніше найбільш трендовими були брови зі зламом, висхідні або вигнуті, то зараз ми поступово переходимо до горизонтальних і плавних ліній. Але не думайте, що такі модні брови (фото) виключають використання пінцета або інші види корекції.

Ще йде тренд на згладження чітких меж. Оформляти брови олівцем, помадкою, тінями і підкреслювати їх консилером – пройдений етап. Зараз в моді більш плавний перехід, так званий ефект «димки».

Природна густота

Спочатку ви їх вискубували, а потім ретельно доглядали, щоб відросло хоч кілька нових волосків. Знайоме? Нарешті можна не турбується про густоту. Модні брови – це ті, які дані вам природою. Хоча не кожна дівчина може похвалитися достатньою природного густотою, тому під цим трендом швидше мають на увазі акуратні і помірні брови. Для додання їм форми майстри можуть запропонувати мікроблендінг, нарощування, фарбування або інші форми корекції. Погодьтеся, набагато важливіше, щоб ваші брови виглядали натуральними, а не можливість похвалитися своєю натуральністю, якщо у вас є тільки ниточки з 20-х років минулого століття.

Какие брови сейчас в моде

Природний колір

Немає нічого кращого природного відтінку брів, який гармонує з вашими волоссям і кольоротипом. Так в один голос твердять модні стилісти і візажисти. Але зверніть увагу! Природний колір брів не завжди збігається з вашим природним. Буває, що у дівчини від природи темне волосся, але занадто темні брови, або навпаки. В такому випадку фарбування можна і потрібно робити. Головне – дотримуватися балансу в яскравості і насиченості відтінку.

Модна форма брів – це не раз і назавжди. Час від часу тенденції змінюються, а на сторінках модних журналів з’являються зовсім оригінальні варіанти у вигляді хвилі або пера птиці. Але завдання будь-якої дівчини – відшукати свою ідеальну форму, яка зробить образ закінченим і привабливим. Зробите ви це самі або звернетесь в салон – залежить лише від вас. Але наші майстри завжди готові вам допомогти!

Коментарі для даного запису закриті