Лікування та відновлення волосся

Салонні процедури

Відновлення волосся в салоні сьогодні користується попитом, і на це є ряд об’єктивних причин. Ніколи не помічали, як сильно впливає на ваш зовнішній вигляд і образ в цілому зачіска? І справа не стільки в її трендовості або унікальності, скільки в якості волосся.

Саме стан ваших локонів визначає, наскільки охайно і доглянуто ви виглядаєте. Можна одягатися за останнім словом моди, мати доглянуте обличчя зі здоровою шкірою і приємні манери, але відштовхувати оточуючих залисинами, лупою та іншими проблемами з волоссям.
Тому салонний догляд за волоссям – це не тільки стрижка, фарбування і стайлінг, а також лікувальні процедури по їх відновленню. Рекомендуємо попередньо зробити комп’ютерну діагностику стану шкіри голови та волосся, що допоможе точно визначити головні напрямки вирішення проблем з волоссям. Адже у всіх різний тип дерми і волосся, хтось правильно стежить за гігієною, а інші допускають помилки. Все це визначає, який догляд вам знадобиться в салоні і в домашніх умовах кожен день.

Коли волосся потребують лікування?

Профілактика та профілактичні обстеження ніколи не будуть зайвими, але бувають ситуації, коли лікування вкрай необхідно. І про це говорять характерні симптоми:
 • випадання волосся (алопеція)
 • лупа (суха або жирна)
 • свербіж або печіння шкіри голови
 • ламкість і сухість волосся, інші ознаки його пошкодження
 • пошкодження волосся, викликане застосуванням завивок, фарб та інших процедур
 • змішаний тип волосся, коли коріння швидко жирніє, а кінчики дуже сухі
 • надмірна робота сальних залоз і як наслідок швидке засолювання коренів (будь-які форми себореї)

Що ми пропонуємо?

 • Пілінг шкіри голови * в комплексі з іншими послугами

  400 грн

 • Лікування шкіри голови і волосся – Ритуали Orising

  від 1500 грн.

 • Реконструкція волосся Joico

  від 1100 грн.

 • Ритуали Davines

  від 700 грн

 • Ритуали La
  Biosthetique

  від 900 грн.

 • Процедура Glossing La Biosthetique

  від 1100 грн.

Чому виникають проблеми з волоссям у чоловіків і жінок?

Лупа, себорея, алопеція та інші неприємні захворювання трапляються у представників різної статі, у дітей і до-рослих. Не забувайте, що поганий стан вашого волосся – це наслідок внутрішніх і зовнішніх впливів. Найчастіше локони не стають ламкими тільки через щоденне використання фенів та щипців для завивки, а лупа не виникає тільки через ураження шкіри голови грибком.

Тому відновлення волосся в салоні повинно ґрунтуватися на точному методі комп’ютерної діагностики і підбиратися виключно за індивідуальним станом організму. Не можна купити собі такий же шампунь, як у знайомої, і сподіватися на його чудотворні дії, адже кожна людина унікальна.

Зверніться в салон, де майстри використовують перевірені процедури для лікування волосся, а клієнти мають шанс назавжди розпрощатися зі своїми проблемами. Намагатися вилікувати лупу, себорею, ламкість і сухість волосся самостійно – небезпечно. Ви швидше за все не тільки не поліпшите стан шкіри голови і волосся, а збільшите свої проблеми неправильним лікуванням. Після помилкової самодіагностики лікування і відновлення волосся буде відбуватися набагато важче і, швидше за все, обійдеться дорожче.

Мікро відеодіагностика – перший крок до здорового волосся

Основна мета комп’ютерної діагностики (мікро відеодіагностики) – це глибокий аналіз вихідних даних. Візуально волосся людини може бути доглянутим, але мати серйозні проблеми. Але найчастіше різні захворювання негатив-но позначаються на зовнішньому вигляді зачіски. Наприклад, жирна себорея провокує швидке засалювання волосся, а грибок шкіри голови може викликати лупу.

Комп’ютерна діагностика волосся набагато ефективніше, ніж візуальний огляд. Вона передбачає огляд шкіри го-лови з 200-кратним збільшенням. В результаті у фахівця не буде сумнівів в постановці діагнозу і він підбере для вас максимально ефективні лікувальні процедури для волосся. Тому комп’ютерна діагностика волосся і шкіри голови виграє з великим відривом у застарілих методів огляду: вона більш інформативна, безпечна і абсолютно безболісна.

Отже, до головних завдань діагностики можна віднести:

визначення густоти волосся. Це дає інформацію про те, наскільки сильна алопеція (ступінь випадіння волосся). При цьому фахівець зможе дізнатися густоту волосся на окремих ділянках голови, визначити середній показник і з’ясувати, чи є аномалії на конкретних зонах або фізіологічний стан волосяних цибулин в нормі. Важливо: алопецію можна точно діагностувати тільки за допомогою мікро відеодіагностики. Справа в тому, що існує норма випадання волосся – приблизно 50-125 волосинок на день. Тому є ймовірність сплутати природний процес із захворюванням і даремно лікувати волосся, якщо не звернутися до фахівця.

визначення товщини волосся. Чим волосся тонше, тим легше вони псуються через вплив зовнішніх факторів, стають ламкими, тьмяними. Це справжня проблема для тих, хто намагається відростити довгі локони, свій колір після фарбування та ін.

з’ясувати тип волосся, розміри і загальний стан волосяних цибулин, тип шкіри голови. На основі таких даних фахівець буде підбирати лікування і його інтенсивність.

Таким чином, головне завдання комп’ютерної діагностики – отримати максимум відомостей про стан шкіри голови і локонів пацієнта, щоб призначити салонні процедури для волосся. Адже не можна просто так взяти і використовувати процедури або препарати, які широко застосовуються професіоналами або допомагають вашим знайомим. В першу чергу потрібна повноцінна діагностика на професійному обладнанні. Саме такий індивідуальний підхід дає клієнтам салону краси можливість отримати цілеспрямоване та ефективне лікування всіх проблем, пов’язаних з зачіскою.

Які процедури лікування волосся дійсно допомагають?

Відновлення волосся в салоні дозволить вам повернути колишню красу зіпсованих локонів або зробити їх ще краще, якщо у вас немає явних проблем. Але вибір конкретного типу лікування – це індивідуальний процес і залежить від багатьох факторів. На жаль, не існує єдиної ефективної процедури лікування волосся, яка допомагала б усім без винятку.

Зверніть увагу! Процедури для лікування волосся засновані не на візуальному поліпшення їх стану, а на догляді за шкірою голови і відновленні самих стрижнів волосяних цибулин. Після такого лікування локони стають здоровішими зсередини, що позитивно відбивається на їх зовнішній вигляд. Тому процедури для волосся в салоні носять накопичувальний, а не тимчасовий ефект, який зникне після першого миття голови. Але щоб досягти видимих ​​поліпшень часто необхідний курс лікування. Пацієнтам з серйозними захворюваннями (наприклад, себорея або алопеція), не варто чекати дива після перших процедур.

В основі наших салонних процедур для волосся – переважно засоби Orising, а також інша якісна косметика професійних брендів. Італійська марка Orising спеціалізується на численних проблемах з волоссям, в тому числі допомагає ефективно боротися з згубним впливом фарбувань, високих температур. Якщо ваше волосся стало пошкодженим, втратило здоровий вигляд, тоді професійні засоби Orising допоможе йому одужати! Вони містять гіалуронову кислоту, креатин, рослинні екстракти лаванди, кропиви, шавлії, кокоса і інших рослин, які спрямовані на відновлення пошкодженого волосся, боротьбу з алопецією, лупою і іншими неприємними проблемами.
У нашому салоні ми дійсно допомагаємо клієнтам повернути красу і здоров’я волосся. Вони довіряють нам, тому що користуються всіма перевагами салонного догляду:

 • обстежуються на точному обладнанні, яке дає детальне розшифрування результатів;
 • консультуються і лікуються у кваліфікованих майстрів, які знають, вміють і відновлюють волосся за сучасними методиками;
 • користуються широким спектром послуг від лікування пошкодженого волосся після фарбування до процедур щодо усунення лупи;
 • довіряють нам своє волосся і звертаються регулярно за відновлюють і профілактичними процедурами.

У нас індивідуальний підхід, зручний салон, сертифіковані майстри і відмінна репутація. Фахівці в нашому салоні впевнені: повернути красу волоссю можна, зробити його здоровим – треба! Саме тому наша мета – допомогти клієнту стати власником красивих, здорових локонів, які прекрасно будуть виглядати в модній зачісці і класичній стрижці. Після повноцінної комп’ютерної діагностики ми проведемо відновлення пошкодженого волосся в салоні на основі якісної косметики, яка вже зарекомендувала себе в преміум-салонах краси.

Галерея

Часто задавані питання

Чи можна в салоні усунути проблему випадіння волосся?

Проблему випадання волосся необхідно вирішувати в 2 напрямках:

– Проводити комплекс заходів, спрямованих на зміцнення волосся і стимулювання зростання. Це можуть бути комплекси салонних процедур або застосування ампул і сироваток в домашніх умовах. У Capsula Beauty Studio ми використовуємо засоби Orising, які ефективно вирішують цю проблему.

– Визначення і усунення причини випадіння волосся (стреси, проблеми з шлунково-кишкового тракту, щитовидною залозою та інше). І цим питанням повинні займатися лікарі.

Системний підхід до вирішення даного питання дозволить досягти бажаного результату!


Який догляд ефективний для пошкодженого волосся?

Безумовними фаворитами для відновлення структури пошкодженого волосся є 4-х етапна реконструкція волосся від Joico і масляні обгортання La Biosthetique. З огляду на структуру волосся, ступінь пошкодження, масткр підбере оптимальний варіант саме для Вас!


Чи можна поєднувати лікування волосся з фарбуванням?

Можна!!! І потрібно !! Для цього спеціально розроблена система PCComplex La Biostetique. Ідеальний догляд для волосся дозволяє оздоровити волосся, зробити його гладким, еластичними і блискучими. Комплекс відноситься до плексуходу, тобто, може використовуватися під час фарбування, хімічної завивки або випрямлення.

Інші відходи після процедури фарбування рекомендуємо робити виключно після консультації колориста, тому що багато з них можуть вимивати пігмент з пофарбованих волосся !!!!

Відгуки

Залиште відгук про нас!

Виберіть оцінку