Коли потрібно відновлення волосся в салоніВідновлення волосся в салоні сьогодні користується попитом, і на це є ряд об’єктивних причин. Ніколи не помічали, як сильно впливає на ваш зовнішній вигляд і образ в цілому зачіска? І справа не стільки в її трендовості або унікальності, скільки в якості волосся.

Саме стан ваших локонів визначає, наскільки охайно і доглянуто ви виглядаєте. Можна одягатися за останнім словом моди, мати доглянуте обличчя зі здоровою шкірою і приємні манери, але відштовхувати оточуючих залисинами, лупою та іншими проблемами з волоссям.

Тому салонний догляд за волоссям – це не тільки стрижка, фарбування і стайлінг, а також лікувальні процедури по їх відновленню. Рекомендуємо попередньо зробити комп’ютерну діагностику стану шкіри голови та волосся, що допоможе точно визначити головні напрямки вирішення проблем з волоссям. Адже у всіх різний тип дерми і волосся, хтось правильно стежить за гігієною, а інші допускають помилки. Все це визначає, який догляд вам знадобиться в салоні і в домашніх умовах кожен день.

Чому виникають проблеми з волоссям у чоловіків і жінок?

Лупа, себорея, алопеція та інші неприємні захворювання трапляються у представників різної статі, у дітей і до-рослих. Не забувайте, що поганий стан вашого волосся – це наслідок внутрішніх і зовнішніх впливів. Найчастіше локони не стають ламкими тільки через щоденне використання фенів та щипців для завивки, а лупа не виникає тільки через ураження шкіри голови грибком.

Тому відновлення волосся в салоні повинно ґрунтуватися на точному методі комп’ютерної діагностики і підбиратися виключно за індивідуальним станом організму. Не можна купити собі такий же шампунь, як у знайомої, і сподіватися на його чудотворні дії, адже кожна людина унікальна.

Зверніться в салон, де майстри використовують перевірені процедури для лікування волосся, а клієнти мають шанс назавжди розпрощатися зі своїми проблемами. Намагатися вилікувати лупу, себорею, ламкість і сухість волосся самостійно – небезпечно. Ви швидше за все не тільки не поліпшите стан шкіри голови і волосся, а збільшите свої проблеми неправильним лікуванням. Після помилкової самодіагностики лікування і відновлення волосся буде відбуватися набагато важче і, швидше за все, обійдеться дорожче.

Мікро відеодіагностика – перший крок до здорового волосся

Основна мета комп’ютерної діагностики (мікро відеодіагностики) – це глибокий аналіз вихідних даних. Візуально волосся людини може бути доглянутим, але мати серйозні проблеми. Але найчастіше різні захворювання негатив-но позначаються на зовнішньому вигляді зачіски. Наприклад, жирна себорея провокує швидке засалювання волосся, а грибок шкіри голови може викликати лупу.

Комп’ютерна діагностика волосся набагато ефективніше, ніж візуальний огляд. Вона передбачає огляд шкіри го-лови з 200-кратним збільшенням. В результаті у фахівця не буде сумнівів в постановці діагнозу і він підбере для вас максимально ефективні лікувальні процедури для волосся. Тому комп’ютерна діагностика волосся і шкіри голови виграє з великим відривом у застарілих методів огляду: вона більш інформативна, безпечна і абсолютно безболісна.

Отже, до головних завдань діагностики можна віднести:

Лікування та комп'ютерна діагностика волосся

 • визначення густоти волосся. Це дає інформацію про те, наскільки сильна алопеція (ступінь випадіння волосся). При цьому фахівець зможе дізнатися густоту волосся на окремих ділянках голови, визначити середній показник і з’ясувати, чи є аномалії на конкретних зонах або фізіологічний стан волосяних цибулин в нормі. Важливо: алопецію можна точно діагностувати тільки за допомогою мікро відеодіагностики. Справа в тому, що існує норма випадання волосся – приблизно 50-125 волосинок на день. Тому є ймовірність сплутати природний процес із захворюванням і даремно лікувати волосся, якщо не звернутися до фахівця.
 • визначення товщини волосся. Чим волосся тонше, тим легше вони псуються через вплив зовнішніх факторів, стають ламкими, тьмяними. Це справжня проблема для тих, хто намагається відростити довгі локони, свій колір після фарбування та ін.
 • з’ясувати тип волосся, розміри і загальний стан волосяних цибулин, тип шкіри голови. На основі таких даних фахівець буде підбирати лікування і його інтенсивність.

Таким чином, головне завдання комп’ютерної діагностики – отримати максимум відомостей про стан шкіри голови і локонів пацієнта, щоб призначити салонні процедури для волосся. Адже не можна просто так взяти і використовувати процедури або препарати, які широко застосовуються професіоналами або допомагають вашим знайомим. В першу чергу потрібна повноцінна діагностика на професійному обладнанні. Саме такий індивідуальний підхід дає клієнтам салону краси можливість отримати цілеспрямоване та ефективне лікування всіх проблем, пов’язаних з зачіскою.

Кому знадобляться лікувальні процедури для волосся?

Профілактика та профілактичні обстеження ніколи не будуть зайвими, але бувають ситуації, коли лікування вкрай необхідне. І про це говорять характерні симптоми:

Відновлення пошкоджених волосся в салоні

 • вибіркове або масове випадання волосся (алопеція);
 • лупа (суха або жирна);
 • свербіж або печіння шкіри голови;
 • ламкість і сухість волосся, інші ознаки їх пошкодження;
 • надмірна робота сальних залоз і як наслідок швидке засалювання коренів (будь-які форми себореї);
 • пошкодження волосся, викликані застосуванням завивок, фарб та інших процедур;
 • змішаний тип волосся, коли коріння швидко жирніє, а кінчики дуже сухі.

Погодьтеся, визначити причини таких симптомів і тим більше вилікувати їх самостійно – неможливо. Тільки повноцінна комп’ютерна діагностика шкіри голови і волосся здатна виявити першопричини ваших симптомів. На ос-нові результатів майстри нашого салону зможуть підібрати для вас індивідуальну систему процедур для лікування волосся.

Спеціаліст по салонному догляду за волоссям не тільки призначить необхідне лікування, а й буде контролювати його ефективність. Якщо якісь процедури або косметичні препарати виявляться недостатньо ефективними для вирішення вашої проблеми, він зможе відкоригувати процес лікування. При цьому рекомендації майстра не обмежуються салонні процедури. Він також підбере і порадить кращі варіанти для домашнього використання (маски, шампуні, бальзами).

Які процедури лікування волосся дійсно допомагають

Відновлення волосся в салоні дозволить вам повернути колишню красу пошкоджених локонів або зробити їх ще краще, якщо у вас немає явних проблем. Але вибір конкретного типу лікування – це індивідуальний процес і за-лежить від багатьох факторів. На жаль, не існує єдиної ефективної процедури лікування волосся, яка допомагала б усім без винятку.

Основи салонного догляду за волоссямНаш салон краси спеціалізується на процедурах, які спрямовані на відновлення самого стрижня волосини, а також на лікування поширених супутніх проблем: свербіж, суха і жирна лупа, випадіння волосся. Ми проводимо лікування і відновлення волосся у жінок і чоловіків незалежно від стадії розвитку проблеми.

Зверніть увагу! Процедури для лікування волосся засновані не на візуальному поліпшення їх стану, а на догляді за шкірою голови і відновленням самих стрижнів волосяних цибулин. Після такого лікування локони стають здоровішими зсередини, що позитивно відображається на їх зовнішньому вигляді. Тому процедури для волосся в салоні носять накопичувальний, а не тимчасовий ефект, який зникне після першого миття голови. Але щоб досягти видимих поліпшень часто необхідний курс лікування. Пацієнтам з серйозними захворюваннями (наприклад, себорея або алопеція), не варто чекати дива після перших процедур.

В основі наших салонних процедур для волосся – переважно засоби Orising, а також інша якісна косметика професійних брендів. Італійська марка Orising спеціалізується на численних проблемах з волоссям, в тому числі до-помагає ефективно боротися з негативним впливом фарбувань, високих температур. Якщо ваше волосся стало пошкодженими, втратило здоровий вигляд, тоді професійні засоби Orising допоможуть йому одужати! Вони містять гіалуронову кислоту, кератин, рослинні екстракти лаванди, кропиви, шавлії, кокоса і інших рослин, які спрямовані на відновлення пошкодженого волосся, боротьбу з алопецією, лупою і іншими неприємними проблемами.

У нашому салоні ми дійсно допомагаємо клієнтам повернути красу і здоров’я волосся. Вони довіряють нам, тому що користуються всіма перевагами салонного догляду:

 • обстежуються на точному обладнанні, яке дає детальне розшифрування результатів;
 • консультуються і лікуються у висококваліфікованих майстрів, які знають, вміють і відновлюють волосся за сучасними методиками;
 • користуються широким спектром послуг від лікування пошкодженого волосся після фарбування до процедур щодо усунення лупи;
 • довіряють нам своє волосся і звертаються регулярно за відновленням і профілактичними процедурами.

У нас індивідуальний підхід, зручний салон, сертифіковані майстри і відмінна репутація. Фахівці в нашому сало-ні впевнені: повернути красу волоссю можна, зробити їх здоровими – треба! Саме тому наша мета – допомогти клієнту стати володарем красивих, здорових локонів, які прекрасно будуть виглядати в модній зачісці або класичній стрижці. Після повноцінної комп’ютерної діагностики ми проведемо відновлення пошкодженого волосся в салоні на основі якісної косметики, яка вже зарекомендувала себе в преміум-салонах краси.

Записуйтесь на діагностику, щоб отримати дієвий салонний догляд за волоссям!

Ціна на процедури

Лікувальні та відновлювальні процедури для шкіри голови і волосся
Пілінг шкіри голови * в комплексі з іншими послугами 400 грн.
Лікування шкіри голови і волосся – Ритуали Orising від 1500 грн.
Реконструкція волосся Joico від 1100 грн.
Ритуали Davines від 700 грн.
Ритуали La Biosthetique від 900 грн.
Процедура Glossing La Biosthetique від 1100 грн.