У погоні за ідеальною шкірою, красивим і здоровим волоссям, дуже ча-сто ми забуваємо про те, що шкіра наших губ теж потребує догля-ду. Найчастіше в красивих косметичках ми можемо знайти 15 помад і блисків різних текстур і кольорів, рідше гігієнічні помади і бальзами, і практично ніколи скраби і маски для губ !!!!

У холодний період наші губи піддаються найбільшому випробуванню – морозом і вітром, як результат – сухість, лущення і тріщини. Погодьтеся, це не тільки не естетично, але і приносить чималий дискомфорт !!!

Саме з цієї причини візажист-стиліст Capsula Beauty Studio Ольга підготувала кілька простих правил по догляду за губами в холодну пору року.
Догляд за губами

  1. Губи мають потребу в живленні і захисті – тому перед виходом на ву-лицю обов’язково нанесіть захист.
    Відмінний варіант: бальзам для губ Сarmex, ультрапоживний бальзам для губ з маслом каріте від L’Occitane, Бальзам для губ «SOS-відновлення» від Nivea …. Використовуйте ці «чудо-засоби» як само-стійно, так і під помаду. Для більш інтенсивного догляду рекомендую використовувати бальзам Lucas Papaw Ointment – наносимо як маску для губ товстим шаром на ніч, при сильному обвітренні або після стійкої помади. Ну а для тих, кому пощастило в зимовий період поле-тіти в теплі країни, мій фаворит – водостійкий олівець для інтенсивної захисту чутливої шкіри губ, очей, носа і вух – Stick Solire SPF 30 від La Biosthetique!
  2. Не використовуйте блиски для губ в сильні морози !!!! У складі блис-ків міститься віск, який замерзає і пересушує шкіру губ. Також варто відмовитися від стійких помад. Вони підсушують шкіру губ, і, впевне-на, погодитеся зі мною – на сухих губах вони виглядають не на всі 100 … на жаль ..
  3. Мінімум 1 раз в день робіть масаж губ м’якою зубною щіткою або ку-точком махрового рушника. Це посилить кровообіг в області губ і сприяє злущування сухій шкірі. Відмінне відлущуючий засіб для губ – скраб від Beautydrugs

І, безсумнівно, найважливіше правило і запорука красивих губ – це ва-ша усмішка !!!

Коментарі для даного запису закриті