Хвилясті або прямі, темні або світлі, довгі або короткі … Справжній скарб кожної жінки – це її красиве і здорове волосся.
Фарбування актуальною і правильною технологією однозначно прикрасить весь образ, зробить його ще більш унікальним і неперевершеним. Бажаєте? Тоді трендове фарбування волосся за-чекалося Вас.

Модні фарбування волосся, перед яким не встояти

Сьогодні блондинка, а завтра брюнетка – змінити колір локонів на кшталт зміни долі, тому багато дівчат люблять експерименти. І модне фарбування волосся дійсно дозволяє нам бути різними кожен день: фарбувати окремі па-сма, робити яскраві переходи в стилі омбре або повне фарбування волосся в насичений тон. Але навіть якщо ви не сприймаєте кардинальну зміну іміджу з натуральної пшениці в бургунди, невеликі зміни здатні привести вас в захват.

Що для цього потрібно? Кілька годин в салоні, вмілі руки майстра, дотримання правильної технології – і ви на порозі wow-ефекту. А перший етап у зміні іміджу – вибір типу фарбування волосся і конкретного відтінку.

Балаяж

Балаяж – одна з 3D-технік фарбування волосся. Її суть в тому, щоб досягти м’якого переходу від основного кольору (часто – природного) до іншого, більш світлого відтінку.

  • Кому підійде : універсальне фарбування, ідеальне для дівчат з довжиною волосся від лопаток і нижче.
  • Переваги : додає об’єм зачісці; однаково добре виглядає на прямому волоссі і на голлівудських локонах; не вима-гає регулярного зафарбовування коренів; дозволяє освіжити образ без істотних змін.

Брондирування

Фото модною фарбування: брондірованіеЦе справжній порятунок для брюнеток, які хочуть стати блондинками максимально природно і без чіткої межі з темними корінням. Техніка позначає плавну розтяжку кольору від коричневих коренів до блондинистих кінчиків.

  • Кому підійде : блондинкам і брюнеткам з будь-якою довжиною волосся.
  • Переваги : за такою технологією можна виконувати цю техніку на темне і світле волосся; вважається безпечним способом фарбування волосся

Каліфорнійське мелірування

Фото модною фарбування: каліфорнійське меліруванняЕфект вигорілого волосся на жарких пляжах Каліфорнії – ось що стало натхненням для винаходу такої техніки фа-рбування волосся. Це складне фарбування, яке може включати 4-5 відтінків.

  • Кому підійде : блондинкам і брюнеткам з будь-якою довжиною волосся.
  • Переваги : за такою технологією можна фарбувати і темне, і світле волосся; вважається безпечним способом фа-рбування волосся.

Сплешлайтс

Фото модною фарбування: сплешлайтс Уявіть, що на вашому волоссі грають відблисками яскраві софіти. Пасма виглядають так, ніби прямо зараз їх висві-тлює промінь світла. Блиск, захват, здивування … Як би ви не рухалися, волосся буде все так же грати світлом. Все це – нова техніка фарбування волосся сплешлайтс.

  • Кому підійде : дівчатам із середніми або довгим волоссям, які не хочуть кардинально змінювати колір волосся, але прагнуть до чогось яскравого.
  • Переваги : ефект відблисків помітний незалежно від положення або руху волосся; дуже оригінальне фарбування довгого волосся.

Пікселі

Фото модною фарбування: пікселі Pixelated hair – новітній тренд, за рахунок якого волосся нагадують піксельні зображення. Техніка передбачає на-несення на основу контрастних відтінків в такому порядку, щоб вийшли квадратики. Погодьтеся, таке креативне фарбування волосся не залишається осторонь, і піксельний тренд вже зрівнявся за популярністю з колоруванням і кольоровим омбре.

  • Кому підійде: дівчатам з густим і обов’язково прямим волоссям.
  • Переваги: ​​незвичайне забарвлення волосся; мінімальний збиток для волосся через точкове нанесення фар-би; можливість створення яскравого і оригінального стилю.

Модне фарбування волосся: ТОП відтінків в 2018-му році

З актуальних кольорів є і новачки, і ті відтінки, які були в моді кілька сезонів поспіль. На піку популярності дві діаме-тральні протилежності: з одного боку в тренді все натуральне, а з іншого – сміливі і зухвалі неонові тони. Отже, в 2021-му році не здадуть позиції такі кольори для фарбування волосся (фото):

– класичні теплі відтінки блонда : пшеничний, карамельний, золотистий. Вони виглядають природно і м’яко підкре-слюють риси обличчя;

– ніжні тони рожевого кварцу, полуничного блонду. Якщо хочете освіжити свій образ або побалувати себе безпеч-ними експериментами – це саме те.

Модне фарбування волосся для будь-якого способуМ- холодні відтінки блонда : попелястий і платиновий. Такі тони дуже примхливі і вимагають постійної підтримки, але платина – це голлівудська класика, а попіл – мегапопулярний тренд року.

– природні тони коричневого : карамель, кориця, шоколад, Вони демонструють, що брюнетки можуть виглядати не менш розкішно і елегантно, ніж блондинки.

– сонячні тони : насичений рудий, мідний, золотисто-каштановий. Сміливі відтінки для сміливих дівчат стали хітом 2021 го.

Помітили, що в моді різнопланова палітра? Це означає, що кожна дівчина зможе бути і прекрасною, і модною одночасно. Не може такого бути, що ви не бажаєте спробувати!

Що ж вибрати: креативне фарбування волосся або природні відтінки? Завдяки актуальним трендам у фарбуванні, будь-який вибір буде в точку: якщо тон підібраний правильно, ви будете блищати і в попелястому блонді, і в нейт-ральній кориці. Спасибі, 2021 й! Тепер ми відкриті для нових образів кожен день.

Коментарі для даного запису закриті