Гель лак для нігтівБез сумніву, в наш час, гель-лакове покриття в нігтьовому сервісі – одна з найпопулярніших процедур б’юті студій. І тут же назріває питання: «Так чому ж ця послуга займає лідируючі позиції в салонах і що ж таке гель-лак?»

По суті, це спеціально розроблений та легко – розчинний пластичний гель, який сушиться під ультрафіолетом. Основна перевага гель-лакових покриттів – тривалий період носіння, який триває від 2-х до 3-х тижнів, що залежить від швидкості росту нігтьової пластини, якості гель-лаків і, звичайно ж, від професіоналізму майстра!

 

 

гель лак Якщо зробите вибір на користь покриття гель-лаком, Ви на досить тривалий час позбудетеся від частої необхідності перефарбовувати Ваші нігтики. Гель-лакове покриття виглядає ідеально протягом усього періоду, має винятковий блиск (на відміну від звичайних лаків), насичений колір і щільну текстуру. Завдяки нескінченній палітрі кольорів, різноманітності текстур (матова або глянцова), можливості виконати різні дизайни, таке покриття ніколи не буде нудним і дозволить задовольнити побажання навіть самих вибагливих клієнтів.

На сьогоднішній день гель-лак самий універсальний матеріал для покриття наших нігтів. І думаємо, що ця любов закінчиться ще не скоро, адже це так красиво і практично!

Коментарі для даного запису закриті